Aankondiging voor scholen Sportentocht IJsselmonde

Ik sport! Jij ook? Doe mee!
Van 24 t/m 28 september is het weer zover, de sportentocht in deelgemeente IJsselmonde. Alle kinderen uit groep 3 t/m 8 kunnen een week lang bij verschillende sportclubs terecht om gratis deel te nemen aan verschillende sporten. Zo maken ze kennis met de verschillende sportclubs in de deelgemeente en worden gestimuleerd tot sporten en bewegen. Ook onze school doet mee.
De kinderen ontvangen boekjes met het programma. Met de stempelkaart, die in het boekje zit, bepalen de kinderen zelf welke sport ze leuk vinden om een keer te proberen. Alle deelnemers ontvangen een cadeautje en maken kans op de titel sportiefste leerling. Daarnaast maken ze kans op een gratis lidmaatschap van een sportclub in de buurt. Onze school kan de titel sportiefste school winnen en daarmee een mooie beker. Om hiervoor in aanmerking te komen, moeten zoveel mogelijk leerlingen deelnemen aan de sportentocht! Tijdens een feestelijke afsluiting op vrijdag 28 september worden de winnaars bekend gemaakt. Alle leerlingen en ouders zijn dan om 19.00 uur van harte welkom op het deelgemeentekantoor voor de prijsuitreiking.

De sportentocht wordt georganiseerd door de gemeente Rotterdam, Rotterdam Sportsupport en deelgemeente IJsselmonde.